Zprávy

 zprávyzprávy 1

Celkem 25 článků
články: [1-10] [11-20] [21-25]

LINET Scholaris v roce 2013 zpřístupní kurzy jednotlivcům a menším organizacím

LINET Scholaris letos zdravotníkům podstatně rozšíří možnosti při výběru vzdělávacích aktivit. Odborné školicí středisko zřízené českým výrobcem zdravotnických lůžek LINET totiž doplní standardní nabídku seminářů otevřenými kurzy, na něž se mohou hlásit také jednotlivci či zařízení s menším počtem zaměstnanců. V letošním roce středisko LINET Scholaris rovněž získalo akreditaci Ministerstva práce a sociálních věcí, která umožní zahrnout vybrané kurzy do systému celoživotního vzdělávání i pro pracovníky v sociálních službách.  

LINET Scholaris rozšířil svoji nabídku o otevřené kurzy

Nově jsme pro Vás přiipravili nabídku otevřených kurzů, na které se mohou hlásit jak jednotlivci, tak organizace s menším počtem zaměstnanců. Kurzy jsme vybírali na základě Vašeho zájmu a budeme je průběžně aktualizovat.
Všechny kurzy jsou zařazeny do systému celoživotního vzdělávání nelékařských zdravotních pracovníků. Některé kurzy jsou také akreditovány MPSV ČR a splňují požadavek zákona č. 108/2006 Sb. na vzdělávání pracovníků v sociálních službách.

Společnost LINET, spol., s.r.o. je akreditovanou institucí MPSV ČR

Společnost LINET, spol. s r.o. se k 15.3.2013 stala akreditovanou vzdělávací institucí MPSV ČR. Akreditace č. 2013/0282-I

Nejvíce práce odvede elektrické lůžko v rukou šikovné sestry

Lorraine Demott z Velké Británie má dlouholetou praxi jako sestra ve zdravotnictví a se vzděláváním zdravotnického personálu. V současné době pracuje jako klinický kouč LINETu. Což znamená, že školí a vzdělává nejen pracovníky LINETu a jeho poboček po celém světě, ale také zdravotnický personál z různých zemí a kontinentů. Její hlavní specializací je tzv. moving and handling, tedy ergonomické polohování a manipulace s pacientem.
 

Výsledky Pádové studie České asociace sester 2012: Monitoring a prevence přispívají ke snížení výskytu pádů

Počet pádů v českých nemocnicích se podle projektu Sledování pádů u hospitalizovaných pacientů v letech 2011 a 2012 meziročně snížil o 11 %, díky tomu se zlepšil také indikátor kvality v parametru Pády u hospitalizovaných pacientů. Do tohoto trendu se podle České asociace sester, která projekt odborně i organizačně zastřešuje, pozitivně promítla mj. zvýšená pozornost problematice pádů a také vyhodnocení předchozích výsledků ze strany managementu nemocnic a přijetí preventivních opatření.

Stylově za prací i relaxací s propagačními předměty LINET

eshop_color_706_titulni-fotka.jpg

Kvalitní oblečení i doplňky nabízí e-shop LINET. Každý má nyní možnost si vybrat z nabídky propagačních předmětů se vzorem oblíbených postaviček sestry LIN a doktora NETa. E-shop LINET aktuálně nabízí červené hrnky LIN a NET, bílá trička LIN a NET a klíčenky LIN a NET.

   

 

Workshop LINET Scholaris věnovaný sociální péči měl historicky nejvyšší účast

Vliv prostředí na kvalitu péče o klienty s demencí, unikátní koncept klientského pokoje Memoriana, evakuační podložky či nové trendy v polohování klienta – to byla témata, která přilákala 50 nelékařských zdravotníků a sociálních pracovníků na zatím poslední seminář LINET Scholaris. Akce s rekordní účastí se uskutečnila 8. února ve školicím středisku společnosti LINET v Želevčicích u Slaného.

Linet pomůže posunout vzdělávání sester do 21. století

mobility_web2.jpg

Hledat možnosti inovací v profesním vzdělávání sester a úspěšně je realizovat na mezinárodní úrovni. To je hlavním cílem nového projektu Mobility, který zastřešuje společnost LINET. Projekt, který vzniká ve spolupráci francouzské a švédské pobočky českého výrobce lůžek s profesními sesterskými organizacemi z České republiky a Polska a švédskou fakultní nemocnicí Karolinska, by měl do září 2014 přinést seznam doporučení pro zlepšení celoživotního vzdělávání zdravotnických profesí a přispět ke vzniku mezinárodní partnerské sítě, která bude spolupracovat na jejich implementaci. Start projektu umožnila dotace z evropského programu Leonardo da Vinci, který se zaměřuje na podporu profesního vzdělávání.

LINET otevřel unikátní školicí středisko

4. října 2012 – Málokteré odvětví v současnosti prochází tak dynamickým vývojem jako výroba zdravotnické techniky. Společnost LINET proto otevírá nové školící centrum, které pomůže zaměstnancům, obchodním partnerům a dodavatelům či profesionálům ve zdravotnictví udržet krok s nejnovějšími trendy a inovacemi v této oblasti. Tomu odpovídá i úroveň technického vybavení centra, které klade důraz na interaktivnost a praktičnost výuky.

Letos podruhé Den otevřených dveří LINET SCHOLARIS

4. října 2012 se uskuteční již druhý Den otevřených dveří ve vzdělávacím středisku LINET SCHOLARIS.
Zajímá Vás zdravotnická technika a také moderní vzdělávací projekty? Přijďte se podívat do LINETu na Den otevřených dveří vzdělávacího střediska LINET SCHOLARIS! 

Celkem 25 článků
články: [1-10] [11-20] [21-25]
Dolní navigace