Zprávy

 zprávyzprávy 1

Celkem 25 článků
články: [1-10] [11-20] [21-25]

E-learningové kurzy pro sestry otestují partneři LINETu

LINET dokončuje unikátní mezinárodní projekt vzdělávání zdravotnického personálu prostřednictvím e-learningu. Připraveno je již všech 9 odborných kurzů v pěti jazykových mutacích – češtině, angličtině, němčině, francouzštině a španělštině. Začátkem října si je vyzkouší a ohodnotí na 80 účastníků pilotního testování v partnerských společnostech LINETu v ČR, Španělsku, Francii a Německu.

LINET SCHOLARIS vystoupil na konferenci "Zdravotnictví a sociální péče"

Na konci dubna prezentoval LINET Scholaris v průběhu tematické konference věnované projektům z programu Leonardo da Vinci své moderní výukové pomůcky a inovativní vzdělávací metody. 

Seminář LINET Scholaris - Zakládání firemních školek

LINET SCHOLARIS Vás zve na seminář: Zakládání firemních školek aneb slaďování rodinného a pracovního života, který se se uskuteční 21.6. od 9:30 hodin v sídle společnosti LINET v Želevčicích u Slaného. 

V Litoměřicích testují nové e-learningové kurzy LINETu

Litoměřické zdravotní sestry si v lednu otestovaly první dva z celkem devíti nových
e-learningových kurzů, které připravuje společnost LINET s Českou asociací sester, Městskou nemocnicí v Litoměřicích a ve spolupráci se svými evropskými dceřinými společnostmi. 

LINET Scholaris představil nové e-learningové programy pro sestry

Společnost LINET spol. s r. o., přední výrobce nemocničních a pečovatelských lůžek, otevřela své brány pro zájemce o vzdělávání v oblasti zdravotnictví a sociálních služeb. Na Dni otevřených dveří vzdělávacího střediska LINET Scholaris společnost představila účastníkům nově vyvinutý e-learningový program a nabídla několik odborných přednášek a workshopů. Kromě nejnovější zdravotnické techniky si účastníci mohli vyzkoušet také unikátní pomůcku – oblek, který simuluje pohybová omezení seniorů.

Celkem 25 článků
články: [1-10] [11-20] [21-25]
Dolní navigace